Nadam se da će "Zenith" - Jevgenij Chernov

Jevgenij Chernov - mladi ruski igrač, koji igra na pozicijama braniča i veznjaka. Učenik je Tomsk nogomet sada brani boje Petersburg „Zenit”.

Sibirski karakter

23. listopad 1992 rođen je Jevgenij Chernov. Rođen je u Tomsku, gradu daleko od nogometa, već od djetinjstva postao zainteresiran za sport. Predanost i upornost u mnogočemu definira položaj u kojem je igrao - u zoni jezgre.

U 17 godina, Crna prvi put došao u izvornoj aplikaciji, „Tom” u ruskom prvenstvu utakmicu. Iste godine, 13. kolovoza, debitirao je u mlade momčadi turnira. Rival čelika Samara „Krila Sovjeti.” Međutim, prva palačinka bio pijan - "Tom" izgubili (0: 3).

Sljedeće godine, tim je pokušao u „Mostovik-Primorye” iz Ussuriysk, govoreći u zoni „Istok” u drugoj ligi, ali na kraju je odlučila ostati u Tomsk i dobiti praksu u prvenstvu mladih.

Ubrzo je postao uključeni u trening glavni tim.

Debi u Premier ligi

Od 2011. godine Jevgenij Chernov biografije koji je tada dramatično postalo promjena počela padati u ponudu za prvaka utakmicu. Međutim, na prvi objavljen samo u 2012. godini.

To se dogodilo 27. travnja. „Tom” pokušao zadržati prebivalište u Premier ligi, a njegov suparnik - Perm „Amkar” - bio je jedan od lidera u borbi za 8-16 mjesto. Chernov pojavio na terenu 80 minuta, umjesto Nikity Bazhenova, ali utječu na ishod utakmice nije mogao, susret završio neriješeno (0: 0). Prema rezultatima ove sezone, „Tom” je napustio nogometnog elitu.

U prvoj ligi

Sljedeće godine Evgeniy Chernov održati u Orenburg „Gazovik” posluživanje područje „Ural-Volga regiju” u drugoj ligi. Igrač je igrao u 19 utakmica, kojom je obilježen 4 postignutih golova. Zajedno s tim na kraju sezone slaviti povratak u First Division.

Sljedeći klub veznjak postao Dzerzhinsky „kemičar”, govoreći u First Division. Tu je također igrao na posudbi. U kratko vrijeme je postao jedan od glavnih igrača u središnjoj liniji, bio je u stanju da pomogne zadržati klub prebivalište u prvoj ligi.

Kao rezultat toga, igrač, „kemičar” Chernov ostao sve do 2015. godine, kada je momčad još uvijek je otišao u padu u razredu. Tijekom tog vremena, on je proveo 58 utakmica i postigao 1 gol.

2015 Jevgenij Chernov proveo na posudbi u Krasnoyarsk „Jenisej”. U klubu je proveo samo pola sezone - prije zimske stanke, a zatim natrag u „Tom”. Tijekom tog vremena, uspio je igrati u 18 utakmice. Međutim, tu nije uspio građana Tomsku. U 2016. Chernov zainteresirani za nekoliko klubova, osobito u „Krasnodar” i „Zenit”.

U gradu na Nevi

U siječnju je potpisao ugovor s novim klubom Jevgenij Chernov. „Zenith” u početku nisu uzeti u obzir kao bazu igrača, iako je igrač putovao s prvom momčadi u kampu u Austriji.

Po prvi put majica „Zenit” Crna staviti u prijateljskoj utakmici protiv iračkog kluba „koje djeluju u Iraku.” Chernov otišao na terenu u početnoj postavi, proveo cijelo prvo poluvrijeme. Igra nije puna opasnih trenutaka, a na kraju je završio neriješeno - 0: 0.

Na dvije kulture sudjelovala u 8 prijateljskih utakmica za „Zenith” Jevgenij Chernov. Nogomet je igrač odigrao najviše na terenu tijekom utakmice protiv Švicarske, „Sion” - 62 minuta. Međutim, kako bi njegov tim nije mogao, „Zenit” izgubila 1: 3.

U „Zenith” osnovi

Dok se tinta ne ući u glavni dio Petrogradu u službenim utakmicama, igrao je za farme kluba „Zenit-2”, koji igra u prvenstvu prva liga pod vodstvom Vladislava Radimov. Za ovu naredbu Eugene je odigrao 26 utakmica i postigao jedan gol.

Da bi njegov debi u prvoj momčadi nogometaš pao u utakmicama 1/16 finala ruskog Kupa. St. Petersburg grupa otišla u posjet tim First Division - NK „Tambov”. Chernov ušao u polju u početnom postavu i proveo na travnjaku 90 minuta.

U obranu „Tambov” velike probleme „Zenit” nije stvoren, tako da je njegov tim debitant vrijeme nije pokvariti. Iako je nastao u prvoj polovici, a u teškoj borbi, za otvaranje računa „Zenit” mogao samo neposredno prije pauze. No, u drugoj polovici susreta tambovchane potpuno rastali. Kao rezultat toga, sastanak je završio rezultatom 0: 5 na semaforu za posjetitelje.

U Premier ligi u „Zenith” debitirao 24. listopada Jevgenij Chernov. Fotografije nogometaš u ovaj dan uređena foto izvješća o utakmici. On je ušao u teren u početnoj postavi, ali je prekid bio zamijenjen Artur Yusupov. Pitertsy osvojio - 1: 0.

Unatoč činjenici da se tinta je proveo samo pola, volio je trenerskog osoblja. Sljedeća utakmica pojavila u bazi. I suparnik ispostavilo se da je glavni čovjek za Eugene - materinji „Tom”, u sklopu koje nikad nije bio u mogućnosti da dobije uporište.

I čim je bio u mogućnosti provjeriti u proizvodnim djelatnostima. Nakon 26 minuta, Chernov smanjiti za iznimnu vjernost jahanje u vratar, koji je uzeo loptu Dziuba ga bacio na tijek Kokorin, koji jasno pogodio. 1: 0. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao. Dakle, Eugene je izravno sudjelovao u pobjedi nad svog bivšeg kluba.

Sa svake utakmice, to je sve fiksno u osnovi „Zenit” u bliskoj budućnosti se nada da će postati ključni igrač ovog kluba, uspješno sudjeluje ne samo u obrani, ali u uvredljivih radnji tima.

U reprezentaciji

U 2011. godini, Jevgenij Chernov je prvi put pozvan na mjesto mlađeg reprezentacije Rusije na nogomet. U to vrijeme on je bio 19 godina.

Chernov sudjelovao u međunarodnom turniru za dječake rođene 1992. godine, koji je održan u Portugalu. Debi u meču protiv Francuza, u 62. minuti, Eugene došao s klupe. Obratite pozornost učinkovito djelovanje nije uspio, sastanak je završio neriješeno - 0: 0. Sve u svemu on je proveo za reprezentaciju 3 igre, dok je u reprezentaciji više ne zove.

Danas, s dolaskom glavne upravljanje tim Stanislav Cherchesova slučajno došla za svakoga.

Copyright © 2018 hr.unansea.com. Theme powered by WordPress.