Novosti i društvoSlavne osobe

Karijera naslov svjetskog prvaka Lewisa Hamiltona

Lewis Hamilton - slavni britanski vozač utrka u Formuli 1. Sada je bio u korist ekipe „Mercedes”, ugovor s kojim je pilot je potpisan 2013. godine. Lewis oženio. Tisak je često pojavio glasine o ljubavnoj vezi od Lewisa Hamiltona i Rihanna, ali i sam vozač je u više navrata izjavio da je poznati pjevač poznaju već dugo vremena, a oni su samo prijatelji.

Rana karijera

Lewis je rođen 1985. godine. U dobi od 11 godina, počeo sam karting, kao i većina vozača u Formuli 1. Godine 2001. sudjelovao je u zimskom serije Formule Renault. Hamilton je vozio četiri utrke i završio cjelokupni 5. mjesto, nije osvojio niti medalje.

A debi prvenstva

U 2007, u svojoj prvoj utrci Hamilton osvojio broncu. Svi su bili šokirani britanski debi. No to je bio tek početak. Na Velika nagrada Malezije Lewis Hamilton je bio drugi, a onda je osvojio srebro u Bahreinu, Španjolskoj i Monaku. Šesti i sedmi faze formule 1 pilota počeo „zlato”. Po prvi put na najvišem stupnju, Lewis ušla u Kanadi, a drugi put - u Sjedinjenim Američkim Državama. Zatim Hamilton osvojio je brončanu medalju u Francuskoj i Velikoj Britaniji. Nakon toga je došlo do kvara - 9. mjesto na Europskom Grand Prix. Nakon neuspjeha Lewis Hamilton mogao odmah osvojiti - Grand Prix u Mađarskoj pilot donio treće zlato u karijeri.

Zatim, tijekom tri faze Britanac nije mogao osvojiti još jednom, samo jednom završivši na drugom mjestu. U Japanu, Lewis Hamilton je bio u mogućnosti da ponovno pobijediti. 16. Grand Prix sezone, koja je održana u Kini, postao sportaš katastrofa. Pilot nije bio u mogućnosti završiti utrku i zakomplicirati borbu za naslov. U posljednjoj utrci sezone na jednom od uglova Hamilton automobila zastoju. Kao rezultat toga, on je završio na sedmom mjestu, što ne dopušta mu da postane prvak Formule 1 je debi sezoni.

No, prvenstvo Britanaca ne moraju dugo čekati. on je bio u mogućnosti u sljedećoj sezoni osvojiti Formulu 1. Nakon pobjede u Australiji, uzeo Lewis 5. mjesto u Maleziji, bio je na 13. mjestu u Bahreinu. Nakon toga, on je bio u mogućnosti da se vrati na postolju. 3., 2. i 1. vozač održan je u Španjolskoj, Turskoj i Monaka, respektivno. Nakon što je napustio tijekom Grand Prix u Kanadi i 10. mjesto na pozornicama u Francuskoj, Hamilton je uspio osvojiti 4 podija, od kojih su dvije bile zlatne, pet uzastopnih utrka. Njegova posljednja pobjeda u sezoni prvenstvu, Lewis je dobio u Kini. 98 bodova dopušteno Britanci osvojiti opće klasifikacije.

Drugi i treći prvenstvo

Sljedećih pet sezona sa Lewis Hamilton nisu razvili. četvrti tri puta i peti dva puta je završio sezonu. Samo pet sezona Racer je u mogućnosti osvojiti 13 pobjeda. U 2014, Hamilton je uspio povratiti titulu Formule 1.

Grand Prix u Australiji, Lewis nije bio u mogućnosti doći do kraja, ali tada je postigao 4 pobjede u nizu. U šestoj fazi, koja je održana u Monaku, Hamilton je bio drugi. U Kanadi, on nije bio u mogućnosti završiti drugi put ove sezone. Zatim tu je Velika nagrada Austrije, gdje je Lewis Hamilton osvojio je srebrnu medalju. Još jedna pobjeda je osvojio u svojoj rodnoj Velikoj Britaniji, nakon čega slijedi 3 treća mjesta. U Belgiji, britanski opet otišao izvan staze, ali onda sam bio u mogućnosti osvojiti 6 koraka 384 bodova 7. Hamilton učinio dvostruku prvak u Formuli 1.

Godinu dana kasnije, on je osvojio Formulu 1 po drugi put za redom, postigavši 10 pobjeda. U dvije britanske sezoni samo jednom uspio popeti na pobjedničko postolje, ako ne uzeti u obzir utrku, u kojoj je nije završio. Prošle sezone, Britanac osvojio 10 stupnjeva i osvojila je drugo mjesto u poretku. Ove godine, Lewis Hamilton je na 2. mjestu nakon 4 faze.

Copyright © 2018 hr.unansea.com. Theme powered by WordPress.