Sport i fitnessTenis

Svetlana Kuznjecova: tenis, obitelj, osobni život i hobije

Kuznjecova Svetlana Aleksandrovna - izvanredan tenisač, dobitnik nekoliko natjecanja Grand Slam. Je čast majstor sporta Rusije.

Svetlana Kuznjecova: biografija

Rođen budući prvak 27. lipnja 1985. u St. Petersburgu u obitelji sportaša. Od djetinjstva, Svetlana usadio ljubav prema zdravom načinu života. Svako jutro za obitelj započela sa zajedničkom naboja, šetnje na svježem zraku.

Kad sam počela ozbiljno nastaviti Svetlana Kuznjecova sport? Tenis je postao za nju dio života u dobi od sedamnaest godina. Biti na sudu, djevojka osjeti pravi užitak. Takvi osjećaji, uspjela je zadržati iu odrasloj dobi.

Prva velika pobjeda došla Svetlana 2001. godine, kada je sportaš dobio je profesionalni status u 16 godina. U prvoj sezoni je osvojio časno ITF turnir. U 2004. godini, sportaš u završnoj fazi US Open i osvojio natjecanje. No, neočekivani uspjeh je bio samo početak. Jer sada tenis shvatio da nova dostignuća zahtijevaju još više truda u treningu i povećane obveze.

Pobjeda i nagrade Svetlana

Kuznjecova Svetlana Aleksandrovna većina drugih ruskog tenisača u finalu ispostavilo seriju Grand Slam turnirima. Za tako visoke fazi natjecanja sportaša dosegne 6 puta u parovima konkurenciji i 4 puta u pojedinačnoj konkurenciji.

Kao što je gore navedeno, Svetlana pobjednik je Otvorenog prvenstva Sjedinjenih Američkih Država. U 2004. godini, u posljednjoj utakmici natjecanja Kuznjecova pobjedom nad još ruski sportaš Elenoy Dementevoy. Zatim finalu, u kojem tenisačica ponovno sa sunarodnjaka, održan je u turnir „Roland Garros” u 2009. godini, koja je pobijedila na sportašica Dinara Safina.

Koje druge postignuća etablirao kao Svetlana Kuznjecova? Neka joj je tenis čak 30 puta djelovati u naslovu odgovaraju najvećim svjetskim turnirima. Do današnjeg dana, sportaš dijeli prvo mjesto na ljestvici ruskih sportaša sukladno broju finala, uz Maratom Safinym i Maria Sharapova.

Svetlana Kuznjecova (tenisač): osobni život i hobije

Izvan teniski teren ruski sportaš pokušava voditi normalan život. Svetlana je okorjeli ljubitelj nogometa. Najveće zadovoljstvo donosi posjet njihovih omiljenih tim utakmicama - Petersburg „Zenith”. Pratite svoje kluba Kuznjecova sam V između nastupa na svjetskom teniskom turniru.

Druga slabost Svetlana - snowboarding. Osim toga, u slobodno vrijeme treninga tenisača voli plesati na modernu glazbu, učiti strane jezike.

mate pretraživanja je daleko nije najvažniji zadatak koji se suočava s Svetlana Kuznjecova. Tenis u ovom trenutku djeluje prioritet za sportaše, kao što je u više navrata rekao je ruski prvak sama.

obitelj

Kao mladi otac, Svetlana je bio angažiran u biciklizmu, a sada sudjeluje u izobrazbi mladih sportaša ozbiljno početi u zadanom discipline.

tenis majka više puta osvojili zlatne medalje u svim istom biciklizma, posebno 6 puta osvojio Svjetsko prvenstvo. On drži titulu počašćeni magistra sporta u SSSR-u. Danas služi kao trener u sportskoj školi u St. Petersburgu.

Brat Svetlana Kuznjecova je vice-prvak na OI u Atlanti, gdje je u jednom trenutku bio proizvodi prestižne nagrade u ruskim tim utrkama na biciklističkoj stazi.

Najnovija dostignuća sportašica

Što uspjesi mogu se pohvaliti danas Svetlana Kuznjecova? Tenis je još uvijek ostaje za cijeli svoj život na poslu.

U 2015. godini, u utakmici protiv talijanskog Francheski Skyavone na Grand Slam serije u Francuskoj sportaša odigrao najduži meč u svojoj karijeri, postavljanje rekord. Nakon sastanka, ruski je izgubio na suparnika, a ukupno vrijeme provedeno od strane tenisača na terenu, bilo je 3 sata i 50 minuta.

U istoj sezoni 2015/2016 Svetlana Kuznjecova zabilježio još jedan naslov prvaka na turniru „Kremlj kupa”. U posljednjoj utakmici prvaka svladala drugu rusku Anastazija Pavljučenkova. Sastanak je završio u dva seta, na crtežu koji je proveo samo jedan sat, 18 minuta.

Najnoviji uspjeh u novijoj karijeri Svetlana je osvojiti „Premier” niz događaja, koji je održan u Sydneyu ove godine. Na putu do naslova Kuznjecova je zaobići mrežu gostiju sportaši poput Simona Halep, Sabine Lisicki i Sara Errani. Na završnom susretu turnira Svetlana porazio tenisač od Puerto Rico Monica Puig. Tako je ruski sportaš osvojio svoj 16. naslov u karijeri.

Copyright © 2018 hr.unansea.com. Theme powered by WordPress.