Sport i fitnessNogomet

"International" povratak. Što je neuništivost duha?

Doslovno prevedeno na engleski povratak - «vratiti». Do danas, ovaj koncept je naširoko ušao u leksikon ruskih tinejdžera i često se koristi kao sleng ili sportskim temama. Dakle, može se reći o povratku, da je ova definicija je jasan i kako se primjenjuje u okruženju današnje mladeži.

Koncept „povratak” u sportu

U osnovi, riječ „povratak” se koristi u timskim sportovima, kada je jedan od klubova u toku igre je prilično daleko iza protivnika i istovremeno na sastanku je konačni pobjednik. Osvrćući se na takve igre, često se koristi pridjeve „nevjerojatno comeback” ili „samo-davanje iznenađujuće, i sposobnost da se bori.” Takvi sastanci kad beznadno izgubljena tim konačno izvuče pobjedu, dati igračima pozitivan stav, i ove igre mogu biti učinkovit protiv pozadina u porastu.

Koristeći riječ „comeback” u svakodnevnom životu

Što znači „povratak” u svakodnevnom životu, možemo razumjeti iz razgovora današnje mladeži. Oni koriste ovu definiciju kada žele reći o povratku nekoga ili nečega. Važno je napomenuti da u cjelini, na engleskom jeziku riječi i izraza čvrsto ukorijenjeni u leksikonu tinejdžera i postati više u upotrebi.

Najbolja nogometna povratak u novijoj povijesti

Utakmica između Njemačke i Švedske u pretkolu 2014 Svjetskog kupa, koji se održao 16. listopada 2012. godine, a završila neriješeno sa rezultatom 4: 4, sadržavao je nevjerojatna švedski povratak. Nijemci su mirni i izmjerene su vodeći četiri gola na poluvremenu i pretpostavlja se bez previše muke da ga dovede do pobjede. Šveđani, pak, pokušao preokrenuti tijek susreta i postići barem gol prestiža. Kao rezultat toga, posljednji je postigao u vrijeme obustave do 93 minuta, a Švedska je postigao nacrtati.

Završno od najprestižnijih nogometnog turnira - Liga prvaka - u 2005. godini imao je spektakularan scenarij. Povratak u nogometu na tako visokoj razini - rijetka pojava. Tada je talijanski „Milan” u igri sa engleskog „Liverpool”, čini se, napravio dobar početak za pobjedu, a nakon prvih četrdeset pet minuta zadržao postići tri gola, ali britanski na koji te se smatra predak nogometa, jer sam pokušati iskoristiti sve za pobjedu , „Liverpool” rezultat, a nastala kazna pucati-out osvaja trofej.

U 2004. godini postoje dva masterovityh klub „Manchester City” i „Tottenhama”, u finalu FA kupa. Ova igra je velikodušan s ciljevima i sadržavao je iznimnu ljepotu povratak. Što je nogomet za engleskih navijača - ne treba reći, da su najgorljiviji pristaše u svijetu. Na taj dan, navijači u Manchesteru navijali do jutra, kako je njihov klub je utakmicu, gubi se u tri gola tijekom susreta.

Natrag u 2001, London: „Tottenham” i ostao u gradu Manchesteru i proveo utakmicu u FA kupu s lokalnim „Manchester United”. Masterovitaya domaćine prije utakmice i nije mogao zamisliti da će priznati tri gola na poluvremenu. Dugogodišnji menadžer Sir Aleks Fergyusson u prvoj polovici susreta pušten Solskjaer nekako promijeniti tijek susreta, ali Momčadi su otišle na stanku s rezultatom 0: 3 u korist gostiju. Tijekom stanke, Ferguson i dalje naći prave riječi, i dva brza prolazi Beckham sa svojim pomaže doveli do činjenice da je nevjerojatno povratak. Što se događa na tribinama „Old Traffordu” - to je nemoguće prenijeti riječima. Na kraju „United” održan prekrasan drugo poluvrijeme i zasluženo pobijedio s rezultatom od 5: 3.

Povratak u hokeju

S obzirom na specifičnosti u igri u hokeju na ledu, kad je glava u pitanju više od nogometa, češće se događa povratak. Što je povratak u igri hokej tima nakon nekoliko propuštenih ciljeva, fanovi znaju iz prve ruke. U svakom dijelu National Hockey League u SAD-u ili u kontinentalnom Hockey League u našem slučaju, takav povratak više od jednom.

Copyright © 2018 hr.unansea.com. Theme powered by WordPress.